Zpět na Mámův svět

Tady jsou věci, které se týkají toho nejzajímavějšího a taky nejhloupějšího, co na této planetě existuje - totiž lidí. Někteří z nich ve mně zanechali hluboké stopy.


Zobácký slabikář Gymnázia Strakonice 1990

Tenhle sešítek jsme napsali na konci třeťáku pro naše prváky. Jde o krátký text, který přibližuje, jak to ve škole chodí. Dnes už to má asi jenom historickou hodnotu, ale stejně se mi pořád líbí.


Dlouho jsem byl členem SRK 17.11. , vytvořil jsem o tom vlastní stránku, kterou jsem nyní přesunul sem.


Studentská kuchařka se zaměřením na kolej 17.11. a studenty MFF UK

První verzi (inspirovanou Zobáckým slabikářem) jsem se sedmnáctým patrem napsal v roce 1993. Sami jsme to vydali dvakrát potom to nějakou dobu vydával SKAS MFF UK. Jak se moje vztahy se SKASem (v té době reprezentován Tomášem Jelínků) postupně zhošovaly, klesal i můj vliv na další vydání a dneska už vůbec nevím, co v oficiální kuchařce je. Proto jsem vytvořil novou verzi. Je vytvořená Microsoftím způsobem, vše staré je ponecháno a nové věci jsou přidány navíc (označeny značkou UPG:). Doporučuji i starším, opět je tam něco z pozadí koleje.


Ano, máte pravdu, ale je to špatně aneb jak jsem zkoušel studovat práva

Byla to pro mě ohromná zkušenost a tady najdete mé zážitky. Všem vřele doporučuji. A právníkům doporučuji zkusit alespoň rok na opravdové vysoké škole.


Moje setkání s PS aneb začalo to nevině a skončilo to neslavně

Loni jsem se v průběhu aféry kolem squattu Milada seznámil s poslankyní za Unii svobody PhDr Machatou. Protože už dávno netrpím žádnými iluzemi o politice, strašně mě překvapilo, že se s ní dá mluvit skoro normálně. Bohužel se všechno poměrně rychle vrátilo do normálu.

Poslední změna 7.5.2001